DUYURULAROpenLedger Geçit Hizmeti Hakkında

10 Mayıs 2017

Sayın Kullanıcılarımız,

Bitshares üzerinde BTC, ETH ve diğer kripto paraların yatırma-çekme işlemleriyle ilgili aksaklıklar yaşanmaktadır. Bunun nedeni hizmet sağlayıcısı olan OpenLedger'ın altyapı çalışmalarıdır.

Bilgilerinize sunar, anlayınız için teşekkür ederiz.Komisyonlar ve Hesap Onayları Hakkında

21 Nisan 2017

Artık Bitkapital'le sadece Bitshares kullanıcı adınızla üye olarak onaysız hesabınızda BTC ve diğer kripto para piyasalarında al-sat yapabileceksiniz!

Eski uygulamada Bitshares hesabında KAPITAL bulunduran herkesin Bitshares üyeliğini Bitkapital'e onaylatmaları gerekmekteydi. Artık bu uygulamadan vazgeçilmiş olup, dileyen herkesin kripto paralarla al-sat yapabilmesinin önü açılmıştır. Bununla birlikte TL yatırma ve çekme işlemlerinde hala üyelik onayı uygulaması sürdürülmektedir.


KOMİSYONLAR

Bitshares üzerinde KAPITAL komisyonunu kaldırdık!*

Türkiye Kripto Para meraklılarının Bitkapital üzerinden Merkezi Olmayan Borsa deneyimini rahatça yaşaması, anlaması ve geliştirmesi için KAPITAL işlemleri üzerinden komisyon almıyoruz.

KAPITAL karşılığı yaptığınız işlemlerde komisyon alınmayacaktır. Öte yandan BTC, ETH, LTC, DASH vb. gibi kripto paralarının Bitshares'deki sağlayıcısı olan OpenLedger hala %0.2 komisyon kesmektedir. Örnek: 1 BTC = 3000 KAPITAL varsayalım. Bu durumda platform üzerinde 1 BTC satarsanız hesabınıza 3000 KAPITAL yansır, alıcıya ise 0.998 BTC geçer. Bu kesintinin Bitkapital tarafından yapılmadığını bilmenizi isteriz.


*Bitkapital komisyonlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Güncellemeler Hakkında

12 Nisan 2017

Değerli Bitkapital Üyeleri ve Takipçileri,

Bugün itibarı ile Bitkapital'e QNB Finansbank hesabınızdan havale ile TL gönderebilirsiniz. Yeni banka hesap detayları Yatır-Çek sayfasının ilgili yerinde görünmektedir (sayfayı yenilemeniz gerekebilir).

Ziraat Bankası hesabımıza ilişkin detaylar artık kullanılmayacaktır, ancak yanlışlıkları minimum düzeyde tutmak adına, Nisan ayı boyunca eski hesabımıza yapacağınız gönderimler de işleme alınacaktır.

Bir diğer duyurmak istediğimiz mesele ise, web sitemizin SSL sertifikası yenilenmektedir, bu esnada 12 ve 13 Nisan günlerinde siteye erişim sağlarken "güvenli değil" uyarısı görmeniz normaldir. Bununla ilgili olarak endişelenecek bir durum yoktur.Bitkapital'in Yenilenen Yüzü

9 Nisan 2017

Değerli Türkiye Kripto Para Ailesi,

Sizleri Bitkapital ile ilgili güzel ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Artık, Bitkapital olarak faaliyetlerimize Türkiye merkezli şirketimiz çatısı altında devam edeceğiz. Sadece kripto para dünyasına özgü çalışmalara imza atan Blockchain Bilişim Teknolojileri Yatırım Danışmanlığı ve Ticaret Anonim Şirketi çatısı altında devam edecek olan faaliyetlerimiz sizlerin de desteğiyle gelişerek büyüyecek. Bu sayede Türkiye'deki banka şubeleriyle çalışacağımız için sizlere özellikle TL yatırma ve çekme konusunda çok daha kaliteli / hızlı hizmet verebileceğiz.

Bugün itibarı ile Bitshares'in yeni arayüzüne geçmiş bulunuyoruz. Bitshares geliştirici ekibi ile özel olarak yaptığımız uzun soluklu çalışmalar neticesinde yeni versiyonda bağlantı hataları minimuma indirilmiş ve çok daha gelişmiş bir borsa platformuna geçilmiştir. Bitkapital geçiti sayesinde başta Bitcoin (BTC) olmak üzere, Bitshares borsasında tanımlı ETH, DASH, LTC ve daha birçok kripto paraya ara yüzden ulaşabilir ve dünya standartlarını bir adım ileriye taşıyan Bitshares Merkezsiz Kripto para Borsası'nda her türlü borsacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.