KAPITAL-TL dönüşümüBitshares hesabınıza erişim

Sağ üstteki "Cüzdana Giriş" butonuna tıkladığınızda karşınıza hesabınız geliyorsa bu adımı atlayabilirsiniz.

https://wallet.bitshares.org/#/wallet/backup/restore linkine tıklayın ve karşınıza çıkan sayfada "Choose File" butonuna basın. Hesabınıza ait .bin uzantılı yedekleme dosyasını bulup seçtikten sonra karşınıza çıkan "PASSWORD" kutucuğuna şifrenizi girerek "SUBMIT" butonuna tıklayın ve hemen sonrasında "RESTORE" butonuna basın.

"Successfully restored (<cüzdan yedekleme ismi>) wallet" yazısı, hesabınıza erişim sağladığınızı gösterir.bitkapital hesabına KAPITAL transferi

Bitshares platformu üzerinde "bitkapital" isimli hesaba bütün KAPITAL'lerinizi açıklama kısmına IBAN bilgisi girerek gönderin.

Bitshares cüzdanınıza erişim sağlamış haldeyken Üst Menü'den "Send (Beta)" butonuna tıklayın. Karşısına aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.TO kısmına yukarıda görüldüğü gibi bitkapital yazın.

QUANTITY kısmına toplam KAPITAL bakiyenizi girin. Toplam bakiyeniz QUANTITY kutucuğunun hemen üzerinde "Available" olarak görülmektedir.

MEMO / MESSAGE kısmına kendinize ait bir TL hesabının IBAN'ını girin. Bitkapital'e kayıt olurken doğrulama yapmış olduğunuz isim ve soyisim adına kayıtlı olmayan IBAN'lar geçersiz sayılacaktır.

Hesabınızda işlem ücretini ödeyecek kadar BTS olduğuna emin olduktan sonra FEE kısmını olduğu gibi bırakın ve "SEND" butonuna basın.Sonsöz

Bitkapital an itibarı ile KAPITAL-TL dönüşüm hizmeti haricindeki her türlü operasyonunu durdurmuştur ve 13 Ocak 2018 tarihinden itibaren KAPITAL-TL dönüşüm hizmeti de sunulmayacaktır. Lütfen bu tarihe kadar bütün KAPITAL'lerinizi bozdurduğunuzdan emin olun.

İşlemlerle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle info@bitkapital.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçin.